fbpx
Esthemax Markasını Yakından Tanıyalım
0

Esthemax; global güzellik trendlerini takip eden ve güncel yeni teknolojileri ürünlerine uygulayan yüksek performanslı kozmetik ve cilt bakım markasıdır. Esthemax, uzun bir araştırma ve geliştirme sürecinden sonra ürünlerini tüketiciler ile buluşmuştur. Esthemax markası ve ürünleri 28 yılı aşkın bir ARGE ve planlama sürecinden sonra müşterilere sunulmuş ve bu sayede kuvvetli bir müşteri-marka bağına sahip bir firma haline gelmiştir.

1995 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Esthemax, her türlü cilt tipi veya cilt durumu için kusursuz bir profesyonel bakım serisi haline geldi. Estetisyenler ve tüketicilerin en çok tercih ettiği doğal cilt bakım markası olan Esthemax, şu anda dünya çapında 30.000’den fazla güzellik mağazasında ve güzellik merkezinde bulunmaktadır. Esthemax, profesyonel güzellik ve kozmetik endüstrisinde 28 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerin, toplumun ve çevrenin çeşitli ve sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerine kaliteli bir ürün performansı sunmayı ve doğal bazlı bir cilt bakım-kozmetik şirketi olmayı hedefleyen Esthemax, yüksek performans ve kaliteli ürünleri ile rakiplerinden daima bir adım öndedir.

Esthemax ve marka felsefesini tanıyalım

Tüketicilerine doğal ve temiz içerikli ürünler ile yüksek performans vadeden Esthemax, benimsediği marka imajını üç kelime ile özetlemektedir: Performansı yüksek, saf ve keyifli.  Uzman ve deneyimli bir ekip tarafından oluşturulan Esthemax ürünleri, tüketiciler için modern güzellik ve bakım ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Yüksek performanslı ürünleri herkes için erişebilir kılan Esthemax, doğal cilt bakım ürünlerine karşı olan talebi karşılamakta ve güncel teknolojisi ile dünya trendlerini takip etmektedir. 

Bunun yanı sıra markanın benimsediği felsefeden bir diğeri olan saflık ise cilde zarar veren hiçbir sentetik maddenin ürün içeriklerinde yer almamasını ifade etmektedir. Ürün içeriklerinde bitkisel ve mineral aktif maddeler kullanan Esthemax, tüketicilerine doğal ve temiz içerikli ürünler sunmaktadır. Özellikle son dönemlerde, doğal ve temiz içerikli ürün kullanmanın farkındalığı tüm dünyada yayılmakta ve bilinçli tüketici sayısı artmaktadır. Esthemax, bu noktada bir adım önde gelmekte ve herkes için ulaşılabilir olmaktadır.

Doğal cilt bakım ve kozmetik markası olan Esthemax, Esthemax ürünleri ile müşterilerine dokusu, kokusu ve performansı ile eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Herkes için konforlu ve keyifli bir cilt deneyimini ulaşılabilir kılmakta ve yüksek performans vadetmektedir. Kullandığı ileri teknoloji, uzmanlar tarafından uygulanmış ve onay görmüştür.

Esthemax ürünleri ile eşsiz bir cilt bakım deneyimi yaşayın!

Yorumlardan Ayrıl

Your email address will not be published.

0

TOP

X
Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz ?