fbpx
Esthemax Hydrojelly Mask’a Sahip Olun!
0

Hydrojelly maskeler, profesyonel güzellik uzmanları tarafından kullanılan ve bugün cilt bakımda giderek popülerleşen cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Cildin derinlemesine temizlenmesinde yardımcı olan bu yoğun cilt bakımı, sahip olduğu besleyici bileşenleri sayesinde cildinizde ışıltılı ve aydınlık bir görünümü sizlere sunar. Esthemax tarafından geliştirilen hydrojelly mask serisi, profesyonel cilt bakım alanında ilk günden bu yana en çok tercih edilen cilt bakım maskelerinden biri haline gelmiştir. Her cilt tipine ve cildin duyduğu farklı ihtiyaçlara göre zenginleşen ürün çeşitliliği ile hydrojelly maske serisi, cilt bakımda herkes için etkili sonuçlar sağlamaktadır. Yeni nesil soyulabilir maskeler arasında yer alan Hydrojelly maskeler;

  • Cildin daha aydınlık ve eşit ton görünümüne kavuşmasında,
  • Cildin yoğun şekilde nemlendirilmesinde,
  • Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında,
  • Cilt kuruluğunun giderilmesinde,
  • Ciltte yaşlanma etkisini azaltarak daha genç görünmesinde,
  • Cildin toksinlerden arındırılmasında,
  • Hasarlı hücrelerin yenilenmesinde ve onarılmasında yardımcı oluyor. 

Hydrojelly Maske Uygulaması 

Başlangıçta toz halinde bulunan hydrojelly maskeler, uygulama esnasında su ilave edilerek sıvı bir jel formuna kavuşur. Maske uygulama yapılacak bölgeye eşit bir şekilde uygulanır ve 15-20 dakika içerisinde katılaşarak cilde daha fazla nüfus eder. Maskenin nazikçe çekilmesi ile işlem tamamlanır.

Hydrojelly Maske Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cildiniz için yüz bakım maskeleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey elbette maskenin içeriğinin ve sağladığı etkilerin sizin cilt tipinize uygun olmasıdır. Bu nedenle öncelikle kendi cilt tipinizi iyi tanımalı ve ürün araştırması yaparken maskelerin içeriğine göz atmalısınız. Tüm kozmetik ve güzellik ürünlerinde geçerli olduğu gibi, ürünü alacağınız markanın bilindik ve güvenilir markalar arasında yer aldığından emin olmalı, seçkin markalarının ürünlerini tercih etmelisiniz.

Esthemax Hydrojelly Maske Nereden Alınır?

Profesyonel güzellik ve kozmetik endüstrisinde global çapta öne çıkan markalardan biri olan Esthemax’ın cilt bakım ürünlerine web sitesi ve sosyal medya platformları üzerinden ulaşabilir, her türlü cilt tipine ve ihtiyacına özel olarak yeni teknolojiler kullanılarak üretilen cilt bakım ürünleri ile müşterilerinize eşsiz bir cilt bakım deneyimi sunabilirsiniz.

Yorumlardan Ayrıl

Your email address will not be published.

0

TOP

X
Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İster misiniz ?